ВИКИДИ CO2, г/км
143
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
5,4

ДИЗАЙНPlease enable javascript on your browser.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР'ЄР Вражаючі пропорції створюють ефектний силует і поставу а також підкреслюють особливість екстер’єру Range Rover Evoque.

1/4
1/4
Please enable javascript on your browser.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

TAB TO INTERACT

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР

Ретельна увага до деталей завжди була основним принципом в дизайні інтер'єру наших автомобілів. Ми поєднали лаконічні поверхні та ретельно відібрані матеріали преміум-якості, щоб створити вишуканий та спокусливий салон.

1/4
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4
1/4

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4
1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ


Натисніть, щоб дізнатись більше Натисніть, щоб дізнатись більшеОбсяг вологого вантажу - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору. Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200 x 50 x 100мм) та показує обсяг практичного простору в автомобілі.

1/4

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4
BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

1/41 Лише для автоматичної трансмісії.
2 Доступний з червня 2019 року. Вибір опції розсувного панорамного даху зменшить простір над головою спереду та ззаду.
3 Доступна як частина системи Surround Camera (камера кругового огляду). Доступна лише разом з бічними дзеркалам з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення.
4 Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з адаптацією до цифрового режиму дзеркал. Проте, в будь-який час можна перейти на звичайний режим дзеркала.
5 Лише для автоматичної трансмісії. Залежить від ринку.
6 Доступне лише для двигунів D240 та P300.
7 Доступна лише за умови встановлення системи Adaptive Dynamics. Не доступна для двигунів D150.

*Лише для автоматичної трансмісії.
Специфікації, представлені як унікальні для Range Rover Evoque First Edition, можуть бути доступні окремо або в складі пакетів для наступних модельних років.
Деякі функції InControl та їх наявність залежать від країни продажу – зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Деякі функції потребують використання SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Додаток InControl потрібно завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070