ВІМБЛДОН

ЧЕМПІОНАТ ВІМБЛДОН 2024

"Як знакова британська культурна подія, за якою спостерігають мільйони людей по всьому світу, Чемпіонат надає Range Rover унікальну можливість залучити наших клієнтів по всьому світу за допомогою креативних історій. Ці історії відображають елегантність і витонченість наших автомобілів, а також синергію між нашими двома сучасними брендами класу люкс".
Джеральдін Інгем,
виконавчий директор Range Rover

СПІЛЬНА ПРИСТРАСТЬ

В основі нашої співпраці лежить почуття спокійної вишуканості та спільна прихильність до сталого розвитку. Наші автомобілі Range Rover готові до перевезення гравців та офіційних осіб протягом усього турніру.


Range Rover і Range Rover Sport завжди готові до подорожей — завдяки зарядним пристроям на місці проведення заходу й запасу ходу на електротязі до 125 км.

Вімблдон

ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Найстаріший тенісний турнір у світі є також знаковою світською подією сезону. В серії грайливих коротких відео родина автомобілів Range Rover демонструє глядачам етикет Вімблдону.

RANGE ROVER

Вімблдон

НАПОЇ ПОВИННІ ЗБЕРІГАТИСЯ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ

Ідеальна прохолода для спекотного дня завдяки SV Signature Suite.
ВІМБЛДОН

ДОТРИМУЙТЕСЯ ДРЕС-КОДУ

Дизайн Range Rover завжди доречний.

RANGE ROVER SPORT

ПЕРЕРВИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СИЛ

ПЕРЕРВИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СИЛ

Завдяки швидкій зарядці постійним струмом плагін-гібрид Range Rover Sport (PHEV) ніколи не залишається поза грою надовго.
БУДЬ ЛАСКА, ЗАЙМІТЬ СВОЄ МІСЦЕ

БУДЬ ЛАСКА, ЗАЙМІТЬ СВОЄ МІСЦЕ

Ваша персональна VIP-ложа із сидіннями з перфорованої шкіри Windsor.

RANGE ROVER VELAR

ДОТРИМУЙТЕСЯ ТИШІ

ДОТРИМУЙТЕСЯ ТИШІ

Відпочиньте від повсякденних турбот і насолодіться спокійним комфортом вашого салону.
ГРА ПРОДОВЖИТЬСЯ ПІСЛЯ ЗАКРИТТЯ ДАХУ

ГРА ПРОДОВЖИТЬСЯ ПІСЛЯ ЗАКРИТТЯ ДАХУ

Зсувний панорамний дах захищає від дощу й пропускає сонячне світло.

RANGE ROVER EVOQUE

Функції Pivi та InControl, додаткові опції, послуги третіх сторін та їхня доступність залежать від ринку — зверніться до свого дилера Land Rover, щоб дізнатися про їхню доступність на місцевому ринку та повні умови. Окремі функції доступні за підпискою, яку необхідно продовжувати після закінчення первинного терміну, рекомендованого вашим дилером. Підключення до мобільної мережі не гарантується в усіх регіонах. Інформація та зображення, що пов’язані з технологією InControl, включаючи відтворення екранів або послідовностей, можуть бути предметом оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Додаткові функції та їхня доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (модель і силовий агрегат) і ринку або вимагати встановлення інших функцій. Для отримання детальної інформації зверніться до місцевого дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.