ВИПРОБУВАНИЙ ЕКСПЕРТАМИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

ГОТОВИЙ ПІДТРИМАТИ ГУМАНІТАРНИХ ПРАЦІВНИКІВ У БІДЬ-ЯКОМУ КУТОЧКУ СВІТУ

Експерти з позашляхових можливостей з Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) випробували Defender ще до його запуску.


Вони хотіли перевірити, чи здатна відроджена легенда підтримувати гуманітарну роботу в деяких з найважче доступних громад світу. Фахівці автопарку IFRC отримали відповідь у Дубаї.


Від пустельних дюн до звивистого асфальту, вони відчули впевнену керованість і комфорт повного приводу, підіймаючись на найвищу гору в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Defender пройшов усі випробування, на радість Іліру Кошаджу з IFRC. Він заявив: «Червоний Хрест щороку підтримує мільйони людей у кризових ситуаціях, перебуваючи майже в кожній країні світу. Ми працюємо в деяких з найбільш важкодоступних місць на землі, часто долаючи непрохідну місцевість, тому наші команди повинні бути готові до будь-яких викликів».


Експерти з автопарку Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця протестували Defender в гарячих пісках пустелі, де прототип долав круті підйоми, важкі схили і нерозвідані вершини пагорбів, які характерні для бездоріжжя в цьому регіоні.

У надзвичайно спекотних погодних умовах (вище 40ºС) легендарні круті повороти шосе Джебель Джайс стали наступним випробуванням для прототипу нового Defender. І він продемонстрував, яким комфортним і маневреним повинен бути автомобіль, навіть на висоті майже 2 000 метрів.


Дубай став доречним місцем для продовження партнерства Defender із Червоним Хрестом. Співпраця почалася у 1954 році, коли спеціально адаптований серійний Land Rover почав використовуватися в регіоні як мобільна амбулаторія.

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Простір для всіх. Вісім місць для спільних пригод.
 DEFENDER, ЩО НАЛЕЖАВ КОРОЛЕВІ, НА СЛУЖБІ

DEFENDER, ЩО НАЛЕЖАВ КОРОЛЕВІ, НА СЛУЖБІ

Прямуйте у будь-які місця з Британським Червоним Хрестом