ВИХІД ЗА МЕЖІ

Передові інновації в поєднанні з першими в світі технологічними розробками в позашляховику. І це не просто підвищення продуктивності.

РЕВОЛЮЦІЙНА ДИНАМІКА

Максимальна продуктивність при безкомпромісному комфорті. Система пневматичної підвіски 6D Dynamics практично виключає крен і кочення. Ця перша в світі технологія для позашляховиків поєднується із ретельно продуманим шасі Range Rover Sport SV EDITION ONE, щоб повністю розкрити його динамічний потенціал.

ВІДЧУЙТЕ ЗВУК

Вбудована віброакустична технологія наступного покоління забезпечує мультисенсорний аудіосигнал завдяки провідній в галузі платформі SUBPAC TM. Ця передова технологія "Body and Soul Seat" (BASS) включає шість оздоровчих програм. Не просто слухайте звуки, відчувайте їх.
РОЗБЛОКУЙТЕ ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ SV

РОЗБЛОКУЙТЕ ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ SV

Активуйте режим SV за допомогою кнопки з підсвічуванням на кермі. Транспортний засіб самостійно вмикає запалювання та опускається на 15 мм. Тепер відчуйте більш чуйний відгук дросельної заслінки, швидше перемикання передач, вагу керма у ваших руках і посилений звук із вихлопної труби.
ХАРАКТЕРНИЙ ЗВУК

ХАРАКТЕРНИЙ ЗВУК

Активна вихлопна система не лише забезпечує характерний звук, який є синонімом високопродуктивних автомобілів марки SV, але й забезпечує оптимальний контроль температури - невід’ємну частину максимальної продуктивності. Чотирикутна вихлопна труба має декоративні елекменти з нержавіючої сталі та оброблена вуглецевим волокном.
ПОТУЖНИЙ ТА ЧУЙНИЙ

ПОТУЖНИЙ ТА ЧУЙНИЙ

Спеціально розроблений 4,4-літровий двигун V8 із подвійним турбонаддувом потужністю 635 к. с. робить Range Rover не лише найпотужнішим, але й найшвидшим автомобілем цієї моделі. Забезпечуючи миттєву реакцію із винятковою керованістю, він передає максимальну потужність ефективніше, ніж будь-коли раніше.

ХАРИЗМАТИЧНИЙ ЕКСТЕР'ЄР

Range Rover Sport SV EDITION ONE є свідченням серйозних намірів, поєднуючи в собі ідеальні пропорції з функціональною красою. Ретельно спрямований потік повітря забезує оптимальну продуктивність, тоді як низький дорожній просвіт підкреслює атлетичну, фундаментальну естетику. «Режим SV» додатково зменшує дорожній просвіт для більш вражаючого водіння.

ВІДЧУТТЯ РОЗКОШІ

Дизайн салону відображає зв’язок між автомобілем і водієм: потужний спортивний характер поєднується з вишуканістю та комфортом.
СУЧАСНИЙ КОМФОРТ

СУЧАСНИЙ КОМФОРТ

Полегшена конструкція сидіння поєднує в собі матеріал Ultrafabrics ТМ та повністю безвідходний текстиль 3D-Knit для справді сучасного комфорту та зручності.
ПОТУЖНІСТЬ У ВАШИХ РУКАХ

ПОТУЖНІСТЬ У ВАШИХ РУКАХ

Відчуйте потужність на дотик. Кермо оснащене спеціально розробленими виїмками для великих пальців та інноваційними напівпрозорими пелюстками перемикання передач з підсвічуванням для кращої тактильності. Натисніть кнопку режима SV, щоб розкрити справжній потенціал автомобіля та наповнити салон червоним світлом.
РЕТЕЛЬНА ДЕТАЛІЗАЦІЯ

РЕТЕЛЬНА ДЕТАЛІЗАЦІЯ

Вишуканість у кожній деталі. Range Rover Sport SV EDITION ONE має оздоблення з чорної кераміки на ключових точках дотику, що забезпечує приємні тактильні відчуття, ніби ви торкаєтесь розкішного годинника.

ОБЕРІТЬ СВІЙ НОВИЙ RANGE ROVER SPORT SV

Range Rover Sport SV EDITION ONE доступний у трьох унікальних кольорах, кожен з яких має фірмовий логотип на центральній консолі, передньому спліттері, накладках на пороги та ліхтарях підсвічування простору навколо дверей.

КОЛІР CARBON BRONZE MATTE

Впевнена присутність. Автомобіль доступний у ексклюзивному кольорі Carbon Bronze Matte із капотом із вуглецевого волокна під колір кузова, 23-дюймовими колісними дисками з вуглецевого волокна Satin Grey Tint і салоном з матеріалу Ultrafabrics TM в кольорі Cinder Grey та Ebony.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

ІННОВАЦІЇ, ЩО РОЗШИРЮЮТЬ МЕЖІ МОЖЛИВОГО

Range Rover Sport SV – це захоплююче нове втілення інновацій, народжене нашим невпинним прагненням до винятковості та розширює межі можливого.
ІННОВАЦІЇ, ЩО РОЗШИРЮЮТЬ МЕЖІ МОЖЛИВОГО

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

ІННОВАЦІЇ, ЩО РОЗШИРЮЮТЬ МЕЖІ МОЖЛИВОГО
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО RANGE ROVER SPORT

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО RANGE ROVER SPORT

Перехід на інший рівень.
МОДІЕЛІ RANGE ROVER SPORT

МОДІЕЛІ RANGE ROVER SPORT

Переглянути весь модельний ряд