СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ

МИ УСВІДОМЛЮЄМО, ЩО ЦІНУВАТИ ТА ЗАХИЩАТИ НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ І СУСПІЛЬСТВО, В ЯКОМУ МИ ПРАЦЮЄМО, НЕОБХІДНО ДЛЯ УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО
Ми зобов'язані нарощувати наш бізнес відповідально та з урахуванням вимог зовнішнього середовища, аби створювати цінність для наших клієнтів, компанії та економіки у цілому.
Д-р Ральф Шпет
Генеральний директор JAGUAR LAND ROVER

Вплив життєвого циклу

Для скорочення загального впливу наших продуктів та операцій на зовнішнє середовище ми використовуємо оцінку життєвого циклу з тим, щоб адаптувати майбутні дослідження та розробку продуктів.

ВИКОРИСТАННЯ ВІДХОДІВ ЯК ЦІННОГО РЕСУРСУ

Скорочення відходів та споживання води є нашими приоритетами. Ми визнаємо цінність наших ресурсів , шукаючи інноваційні шляхи їх повторного використання та переробки

Скорочення негативного впливу на зовнішнє середовище

Ми постійно шукаємо нові шляхи зниження екологічних наслідків нашої діяльності адже прагнемо скоротити на 30% викиди за усіма виробничими операціями у 2020 році..

Створюємо можливості для 12 мільонів людей

Ми підримуємо локальні та глобальні спільноти за допомогою проектів у галузі здоров'я, освіти, технологій у межах глобальної корпоративної програми соціальної відповідальності 2020
НАШ ПІДХІД ДО ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ АВТОМОБІЛЯ

НАШ ПІДХІД ДО ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ АВТОМОБІЛЯ

Цінні спостереження, отримані в результаті процесу оцінки життєвого циклу, допомогли нам створити найекологічніше на даний час покоління автомобілів Land Rover.
ЗМЕНЖЕННЯ ВАГИ

ЗМЕНЖЕННЯ ВАГИ

Знижуючи вагу кузова та деталей, ми робимо наші автомобілі ефективнішими та забезпечуємо неперевершені ходові характеристики, яких очікують наші клієнти.
ВИКОРИСТАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

ВИКОРИСТАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

Ми - компанія, яка відповідально ставиться до свого бізнесу, тож наша мета - використовувати екологічні матеріали: натуральний каучук, перероблений пластик і алюміній.
Новий дизель, бензин чи PHEV?

Новий дизель, бензин чи PHEV?

Незалежно від того, віддаєте ви перевагу міським маршрутам із Start-Stop, або тривалим перегонам автострадою, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких питань.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ФОНД BORN FREE

ФОНД BORN FREE

Разом компанія Land Rover та фонд Born Free працюють над охороною диких тварин та існування їхніх ареалів.
КОРОЛІВСЬКЕ ГЕОГРАФІЧНЕ ТОВАРИСТВО (СПІЛЬНО З IBG)

КОРОЛІВСЬКЕ ГЕОГРАФІЧНЕ ТОВАРИСТВО (СПІЛЬНО З IBG)

Компанія Land Rover підтримує Королівське географічне товариство (спільно з IBG) протягом 25 років шляхом фінансування просвітницької та експедиційної діяльності, включаючи програму стипендій Land Rover.