ВИКИДИ CO2, г/км
Не більш ніж 64
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 2,8
1/4
1/4

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА — ДОСТУПНО У СТАНДАРТНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Усі автомобілі Land Rover PHEV оснащені кабелем для заряджання вдома Home Charging Cable (зарядний кабель, тип 2). Кабель під'єднується до внутрішніх розеток і забезпечує час заряджання - лише 7,4 години. Кабель можна використовувати незалежно від погоди. Будь ласка, зверніться до дилера Land Rover щодо уточнення часу заряджання у вашому регіоні.

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ — ДОСТУПНО ДО ЗАМОВЛЕННЯ

Мультифункціональний кабель для заряджання (універсальний зарядний кабель, Тип 2), що постачається разом з вашим транспортним засобом, дозволяє заряджати автомобіль з будь-якої внутрішньої розетки змінного струму або роз'єму CЕЕ. Змінний адаптер дозволяє використовувати кабель за межами вашої країни, використовуючи додаткові варіанти роз’ємів з двома або трьома контактами, залежно від регіону.

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ — ДОСТУПНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Сумісний з домашнім настінним коробом для зарядки, який може встановити у вашому будинку обраний постачальник Land Rover, кабель Public Charging Cable (зарядний кабель, тип 3) також дає змогу під'єднуватися до громадських станцій зі змінним струмом для заряджання.

1/4
1/4
BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ*Функція подолання броду доступна лише з увімкненим двигуном
** Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
Подовжувачі та адаптери ніколи не повинні використовуватися з електричним транспортним засобом або зарядним кабелем. Об’єм багажного відділення зменшено для моделей PHEV, будь ласка, зверніться до місцевого дилера, щоб отримати детальнішу інформацію. Зарядний пристрій може відрізнятися залежно від ринку. Для отримання додаткової інформації зверніться до вашого дилера.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070