Фонд Born Free – знаходиться на передовій у сфері охорони навколишнього середовища та диких тварин. Та щоб досягти цієї передової, ми покладаємося на автомобілі Land Rover.

Уілл Треверс
Президент фонду Born Free

Виникнення фонду Born Free

Вперше компанія Land Rover почала співпрацювати з фондом Born Free у 2002 році. І з того часу ми взяли на себе зобов'язання забезпечувати фонд практичною підтримкою, надавати автомобілі та підтримувати проекти, що відображає наш комплексний підхід до сталого розвитку на глобальному рівні.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Виникнення історичної асоціації Land Rover із фондом Born Free бере свій початок у ті часи, коли автомобілі Land Rover було задіяно у 1966 році у класичному фільмі про дику природу «Народжена вільною», в якому знімались засновники фонду Вірджинія Маккена та Білл Треверс. Тоді вимоги нічим не відрізнялися від вимог сьогодення - мати можливість покластися на автомобілі Land Rover для того, щоб дістатися дикої природиа у найвіддаленіших куточках світу. місцевості.Нове співробітництво надасть фонду Born Free можливість використовувати автомобілі Land Rover у Кеніїї, Ефіопії, Індії та Південній Африці, де вони підтримують необхідну оперативну діяльність благодійних організацій. Додаткова підтримка посприяє здійсненню проектів з охорони навколишнього середовища та диких тварин в інших частинах Африки та Південної Азії, в той час як у Великобританії, де знаходиться благодійна організація, автомобілі Land Rover фонду Born Free сприятимуть отриманню матеріально-технічного забезпечення та виконанню обов'язків представника благодійної організації.


Уілл Треверс, Кавалер ордена Британської імперії, Президент фонду Born Free, зазначив: «Фонд Born Free – це першопроходець у сфері охорони навколишнього середовища та диких тварин. Та щоб досягти цієї передової ми покладаємось на автомобілі Land Rover. Важливим є не тільки те, що ми спроможні потрапити до дійсно складної місцевості, але й те, що ми маємо змогу успішно виконати нашу місію та вибратися з цієї місцевості. Безпека, захист і надійність мають першорядне значення."

Over the last 12 years the Born Free Foundation has had a wonderful partnership with Land Rover which delivers funding for our projects across the world.

Клаудіо Сільеро Керівник департаменту охорони природи, фонду Born Free