MERIDIAN™ ДЛЯ LAND ROVER

ПАРТНЕРСТВО, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЧУДОВУ МУЗИКУ У ДОРОЗІ
Як лідер британського інжинірингу та інновацій, компанія Land Rover розділяє бажання Meridian бути лідером з якості та можливостей, та гарантувати найбільш автентичне і захоплююче відтворення музичних композицій.
РІЧАРД ГОЛЛІНШЕЙД
ГОЛОВНИЙ ДИРЕКТОР З ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ MERIDIAN

АВТОМОБІЛЬНА HIFI-СИСТЕМА З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

TrifieldTM* легко поєднуються з каналами, щоб поширювати справжній об'ємний звук у вашому Land Rover.
*Trifield доступний лише на певних аудіосистемах, будь ласка, запитайте свого продавця про детальнішу інформацію.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА АУДІОТЕХНОЛОГІЯ

Meridian дозволяє відчути ритм музики, з винятковою чіткістю, кришталево чистими високими частотами та повним, глибоким басом.

ФУНКЦІЯ CABIN CORRECTION

Технологія, яка адаптує звук до різноманітних поверхонь салону Land Rover задля бездоганного відтворення музики.

ЕМОЦІЙНЕ ВРАЖЕННЯ

Найновітніша британська аудіосистема Meridian приносить автентичне та оригінальне звучання до вашого Land Rover.

ЗВУКОВА СИСТЕМА MERIDIAN AUDIO

Салон Вашого Land Rover - це ідеальне місце для насолодження власним вибором музики. Звукова система Meridian Sound System відтворює музику за допомогою 12 динаміків*, 380 Вт та подвійної акустичної системи для низьких частот. Існує 2 версії, доступні залежно від вашої мультимедійної системи Touch або Touch Pro. *
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

АУДІОТЕХНОЛОГІЯ ВІД MERIDIAN

Відчуйте різницю. Компанія Meridian розробляє унікальні технології для чистого та довершеного звучання ваших улюблених музичних композицій під час подорожей.

ЦИФРОВА ОБРОБКА СИГНАЛУ

ЦИФРОВА ОБРОБКА СИГНАЛУ

Усі елементи аудіосистеми об'єднуються в один для максимальної продуктивності роботи системи, що в іншому разі вимагало б значно більшої кількості динаміків.
ФУНКЦІЯ MERIDIAN CABIN CORRECTION

ФУНКЦІЯ MERIDIAN CABIN CORRECTION

Поліпшений алгоритм Cabin Correction від Meridian пристосовує звучання до чітких акустичних характеристик інтер'єру Land Rover.
СИСТЕМА MERIDIAN DIGITAL DITHER SHAPING

СИСТЕМА MERIDIAN DIGITAL DITHER SHAPING

Система Meridian Digital Dither Shaping забезпечує безперебійне перетворення цифрового сигналу, зберігаючи найкращі характеристики роботи аудіосистеми. Результатом є справжня феєрія звучання, що викликає емоції, як від оригінального, живого виконання.
ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD†

ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD†

Ексклюзивно для Meridian технологія Trifield™ суміщає центри та канали об'ємного звучання непомітно для користувача за допомогою лівого і правого каналів, забезпечуючи послідовне, концертне звучання для усіх пасажирів.
ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD 3D

ТЕХНОЛОГІЯ TRIFIELD 3D

Спираючись на перевірену технологію об'ємного звучання Trifield від компанії Meridian - перша у світі технологія Trifield 3D у автомобілі дійсно втілює у життя музичні вистави. Завдяки додаванню виділених високих каналів відчуття простору салону розширюється до 3D-враження - для максимального відчуття масштабу та чіткості вашої музики.

Trifield і «трипільний» пристрій є зареєстрованим товарним знаком Trifield Productions Ltd.
†† Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio L
*Кількість динаміків, комплектація та потужність залежать від того, який саме Land Rover ви оберете. Наведений автомобіль - це Range Rover. Будь ласка, запитайте свого продавця про детальнішу інформацію.Це - візуальне зображення Land Rover, призначене лише для ілюстрації. Розташування динаміків може відрізнятися, залежно від транспортних засобів.