ПЕРЕХОДЬТЕ НА ЕЛЕКТРОАВТОМОБІЛІ З LAND ROVER

ЛЕГЕНДАРНІ МОЖЛИВОСТІ ТА РОЗКІШ
ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ

Понад 70 років Land Rover кидає виклик можливому.


Сьогодні електрифікація відкриває нові горизонти для найпотужніших та розкішних SUV у світі, сприяючи досягненню високих стандартів у сфері екологічності, динамічності та вишуканості.

ПОВНЫСТЮ RANGE ROVER ELECTRIC

ПОВНЫСТЮ RANGE ROVER ELECTRIC

Там, де точність і майстерність поєднуються зі звичною розкішшю, Range Rover пропонує майже безшумний хід, повністю електричний привід, нульові викиди та можливість швидкого заряджання на громадських зарядних станціях.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЕЛЕКТРИФІКОВАНЕ ВОДІННЯ

ЕЛЕКТРИФІКОВАНЕ ВОДІННЯ

Електромобілі долають кожен кілометр з нульовими викидами вихлопної труби. Наша нова лінійка електричних гібридів (PHEV) розроблена для зменшення викидів за допомогою можливості вибору між режимом повністю електричного автомобіля (EV) та режимом гібрида.
КОЖНА ПОЇЗДКА БУДЕ ЧУДОВОЮ

КОЖНА ПОЇЗДКА БУДЕ ЧУДОВОЮ

Електроавтомобілі з нашої нової лінійки плагін електричні гібридів (PHEV) долають кожен кілометр з нульовими викидами вихлопної труби в режимі електромобіля (EV) та зі значно зниженими викидами в гібридному режимі. Це дозволяє мінімізувати ваш вуглецевий слід, та допомогти зберегти довкілля.

ТИПИ ЕЛЕКТРИФІКОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ
LAND ROVER

ELECTRIC

ELECTRIC

Електромобілі працюють завдяки електродвигуну та акумулятору. Замість того, щоб заправлятися на АЗС, ви можете заряджати свій автомобіль за допомогою домашнього зарядного пристрою. Під час поїздок ви можете скористатися перевагами швидкої зарядки постійним струмом на громадських зарядних станціях. Використання електромобіля допомагає зменшити шкідливі викиди та вуглецевий слід.
ПЛАГІН електричні ГІБРИД (PHEV)

ПЛАГІН електричні ГІБРИД (PHEV)

Електромотор і акумулятор з резервним живленням від двигуна. Використовуйте режим електромобіля під час більшості коротких подорожей для водіння з нульовим рівнем викидів. Під час тривалих подорожей поєднання бензинового двигуна та електромотора забезпечує додаткову впевненість. Зарядити акумулятор легко як вдома, так і в пункті призначення.
М'ЯКИЙ ГІБРИД (MHEV)

М'ЯКИЙ ГІБРИД (MHEV)

Автомобілі Land Rover MHEV підвищують ефективність та розкіш своїх бензинових і дизельних двигунів шляхом повторного використання енергії, зібраної під час уповільнення та рекуперативного гальмування. Автомобілі не обладнані електричним двигуном, отже вони не можуть їздити виключно на електроенергії і не вимагають процедури заряджання.

КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ВДОМА АБО В ДОРОЗІ

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ВДОМА АБО В ДОРОЗІ

Домашній зарядний пристрій — це найзручніший і економічно найефективніший спосіб почати день з повним зарядом. Зарядка у місті ідеально підходить для своєчасної підзарядки поза домом.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->МОЖЛИВОСТІ НА ДОРОЗІ ТА БЕЗДОРІЖЖІ

МОЖЛИВОСТІ НА ДОРОЗІ ТА БЕЗДОРІЖЖІ

Рухаючись не второваними шляхами, ви побачите, що електрика миттєво забезпечує потужність у найважчих місцевостях та під час виїзду під найкрутішими кутами. Завдяки винятковому дорожньому просвіту та здатності долати водні перешкоди¹, вам не потрібно уникати викликів.
ЕКОНОМТЕ ГРОШІ ЩОДНЯ

ЕКОНОМТЕ ГРОШІ ЩОДНЯ

Електричний гібрид від Land Rover може допомогти вам зберігати гроші цілий рік: від значної економії на податках до зниження щоденних витрат та відсутності зборів у зонах заторів.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ

ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ

Ми хочемо рухатися світом, яким зможуть насолоджуватися всі. Завдяки нульовим викидам, електромобілі — це майбутнє наших розкішних позашляховиків.

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ LAND ROVER

Ознайомтеся з нашим асортиментом плагін електричних гібридівi (PHEV) та м’яких гібридів (MHEV), які представляють
наше сучасне бачення можливостей і розкоші від Land Rover.

Будь ласка, відвідайте сайт місцевого ринку, щоб дізнатися про доступні моделі.