RANGE ROVER EVOQUE ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Range Rover Evoque за допомогою ряду опцій та аксесуарів, які покращують ваше повсякденне життя.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

Поєднуючи можливості, що підсилюють одна одну, наші пакети опцій надають додаткові можливості для персоналізації дизайну так покращення досвіду водіння вашого Range Rover Evoque.

ПАКЕТ ОПЦІЙ BLACK
ПАКЕТ ОПЦІЙ TECHNOLOGY
ПАКЕТ ОПЦІЙ DYNAMIC HANDLING
ПАКЕТ ОПЦІЙ DRIVER ASSISTANCE

ПАКЕТ ОПЦІЙ CONVENIENCE

Керувати Range Rover Evoque у темну пору доби стало ще легше завдяки функції автоматичного налаштування дальнього світла.  Двері багажника з електроприводом забезпечують легкий доступ до  вантажного простору,  а функція доступу без ключа  пропонує ще більшу зручність.

ПАКЕТ ОПЦІЙ COLD CLIMATE

Завдяки обігріву вітрового скла, передніх і задніх сидінь та керма ви зможете подорожувати з комфортом незалежно від того температури за вікном.

ПАКЕТ ОПЦІЙ COMFORT

Зробіть салон ще більш привабливим. Функції очищення та іонізації повітря в салоні з фільтром PM2.5, CO2, регульоване освітлення салону та двозонний клімат-контроль підвищують комфорт водіння.

ПАКЕТ ОПЦІЙ TOWING

Поїздки стають простішими незалежно від дорожного покриття чи вантажу завдяки пакету опцій для буксирування,3що включає систему допомоги при паркуванні з причепом Advanced Tow Assist і причепний пристрій з електричним складанням.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Широкий асортимент вишуканих кольорів, коліс та варіантів даху допоможе додати індивідуальності вашому Range Rover Evoque.

Tribeca Blue

ВАРІАНТИ КОЛЬОРОВИХ РІШЕНЬ

Зробіть свій Range Rover унікальним за допомогою нашої розширеної палітри кольорів, включаючи відтінки Arroios Grey, Tribeca Blue і Corinthian Bronze.
ВАРІАНТИ ДАХУ

ВАРІАНТИ ДАХУ

Ще більше персоналізуйте свій Range Rover Evoque або наповніть салон природним світлом за допомогою фіксованого або розсувного панорамного 4 даху та нашого контрастного даху в кольорах Corinthian Bronze або Narvik Black.
ВАРІАНТИ КОЛІС

ВАРІАНТИ КОЛІС

Додайте вашому автомобілю ще більшої зовнішньої вишуканості завдяки легкосплавним дискам даметром до 21 дюйма, доступним в кольорах Silver, Satin Dark Grey, Gloss Black та Gloss Dark Grey з контрастним оздобленням Diamond  Turned.

АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Range Rover Evoque завдяки асортименту аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру, розроблених, щоб доповнити ваш стиль життя.

ДЛЯ ПРАКТИЧНОСТІ
ДЛЯ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ
ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО RANGE ROVER EVOQUE

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО RANGE ROVER EVOQUE

Виразний і впевнений у всіх відношеннях.
МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути весь модельний ряд і характеристики.

1Технологія ClearSight GroundView™ залежить від наявності додаткової камери кругового огляду. Зображення передається не в реальному часі. Перевірте оточення на предмет безпеки. Додаткова функція.

2Моніторинг "мертвих зон" Blind Spot Assist може допомогти запобігти зіткненням. Якщо ваш автомобіль виявляє інший автомобіль у сліпій зоні, коли ви починаєте змінювати смугу руху, на кермо автоматично прикладається обертальне зусилля, що вказує на необхідність коригування кермового управління.

3Буксирування та використання на низькому діапазоні передач суттєво впливає на запас ходу електромобіля.

4Вибір опції розсувного панорамного даху зменшить простір для голови в передній та задній частині автомобіля.

Зверніть увагу, що стандартні елементи можуть бути замінені при виборі інших комплектацій. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни придбання, варіанта двигуна та трансмісії.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.