НАЛАШТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДУ (PHEV)

НАЛАШТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДУ (PHEV)

ПЕРЕВАГИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Розпочніть вашу нову захоплюючу пригоду з Land Rover. Ми допоможемо вам підключитися до основних функцій та елементів керування електричного гібрида (PHEV), включаючи інформаційно-розважальну систему й ДОДАТКИ для дистанційного керування зі смартфона.1.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

КОРИСНІ ФУНКЦІЇ ДЛЯ РОЗУМНОГО ЗАРЯДЖАННЯ

ЗБІЛЬШІТЬ ДО МАКСИМУМУ ЗАПАС ХОДУ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОПЕРЕДНЬОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ

ЗБІЛЬШІТЬ ДО МАКСИМУМУ ЗАПАС ХОДУ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОПЕРЕДНЬОГО КОНДИЦІОНУВАННЯ

Попереднє кондиціонування дозволяє нагрівати або охолоджувати салон і акумулятор, коли ваш Land Rover підключений до електромережі. Функція використовує напругу мережі й зберігає енергію в акумуляторі для збільшення запасу ходу.

Щоб налаштувати попереднє кондиціонування, завантажте ДОДАТОК iGuide1 за посиланням нижче та введіть запит «попереднє кондиціонування».
ЗАОЩАДЖУЙТЕ КОШТИ ЗАВДЯКИ ЗАРЯДЖАННЮ В НЕПІКОВІ ГОДИНИ

ЗАОЩАДЖУЙТЕ КОШТИ ЗАВДЯКИ ЗАРЯДЖАННЮ В НЕПІКОВІ ГОДИНИ

Багато постачальників електроенергії пропонують значно дешевші тарифи в нічні години, тому підключення до електромережі на ніч спростить процедуру заряджання та допоможе власникам електромобілів отримати вигоду. Використання функції «бажаних годин заряджання» вашого автомобіля означає, що ви ніколи не пропустите найдешевше вікно споживання електроенергії в непікові години.

Щоб встановити бажаний час зарядки, завантажте ДОДАТОК iGuide1 за посиланням нижче та введіть запит «заряджання автомобіля».

НЕОБХІДНІ ДОДАТКИ ДЛЯ СМАРТФОНІВ

За допомогою наших застосунків Land Rover Remote і Land Rover iGuide ви постійно матимете миттєвий доступ до ключових елементів керування та функцій вашого автомобіля.

ЛЕГКО ЗНАХОДЬТЕ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО АВТОМОБІЛЬ

ЛЕГКО ЗНАХОДЬТЕ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО АВТОМОБІЛЬ

ДОДАТОК Land Rover iGuide надає дані стосовно ключових характеристик та елементів управління вашого Land Rover PHEV. Він також містить інформацію з мобільної версії посібника з експлуатації, завдяки чому ви завжди знайдете відповідь на будь-яке запитання щодо автомобіля.
КЕРУЙТЕ СВОЇМ АВТОМОБІЛЕМ З БУДЬ-ЯКОЇ ВІДСТАНІ

КЕРУЙТЕ СВОЇМ АВТОМОБІЛЕМ З БУДЬ-ЯКОЇ ВІДСТАНІ

ДОДАТОК Land Rover Remote дозволяє керувати функціями вашого автомобіля безпосередньо з телефону. Дистанційне блокування, контроль рівня пального, попереднє кондиціонування, час заряджання й темпаратуру в салоні можна налаштувати одним натисканням кнопки.

ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА PHEV

ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Ознайомтеся з простими правилами для заряджання автомобіля — вдома чи в наступному пункті призначення.
РЕЖИМИ ВОДІННЯ PHEV

РЕЖИМИ ВОДІННЯ PHEV

Ознайомтеся з режимами, що дозволяють керувати вашим автомобілем, поєднуючи переваги електричного та бензинового двигунів.

1Лише для сумісних смартфонів. Залежить від доступності на ринку платформ сторонніх постачальників і сигналу мобільного телефону.

Доступність функцій та опцій системи InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність і повні умови для вашої країни уточнюйте в офіційного дилера Land Rover. Деякі функції вимагають використання певної SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером, потрібно буде продовжити передплату. Покриття мережі мобільного зв’язку в усіх місцях не гаратнується.

iGuide є торговою маркою компанії Apple Inc. IOS є торговою маркою компанії Apple Inc. Застосовується угода користувача Apple Inc.

Android є зареєстрованою торговою маркою Google LLC.