ЯК ЗАРЯДИТИ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ

Коли справа доходить до заряджання, життя не може бути простішим.

ВІДЕОПОСІБНИК ЩОДО ЗАРЯДЖАННЯ

Ознайомтеся з процесом заряджання вашого Land Rover за три хвилини.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

РОЗ'ЄМИ ДЛЯ ЗАРЯДКИ

Для підключення до зарядної точки ваш електричного гібрида Land Rover використовує комбіновану систему заряджання (CCS). Вона сумісна із повільною швидкістю заряджання від джерела змінного струму, а в окремих моделях — із високою швидкістю заряджання від джерела постійного струму. Деякі виробники автомобілів використовують інші системи для заряджання, наприклад CHAdeMO. Вони не так широко використовуються в мережі зарядних точок і несумісні з електричним гібридом Land Rover.

ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ДЖЕРЕЛА ЗМІННОГО СТРУМУ

ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ДЖЕРЕЛА ЗМІННОГО СТРУМУ

Для заряджання від джерела змінного струму (до 7 кВт) використовується верхня частина роз'єму комбінованої системи заряджання CCS вашого автомобіля. Цей роз'єм називається роз'ємом типу 2 і сумісний з домашніми зарядними пристроями, громадськими точками підзарядки від мережі змінного струму й побутовими штепсельними гніздами.
ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ДЖЕРЕЛА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ДЖЕРЕЛА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Деякі моделі мають два контакти в нижній частині роз'єму комбінованої системи заряджання (CCS) автомобіля. Вони поєднанні з трьома контактами вище, щоб забезпечити прискорене заряджання акумуляторної батареї від мережі постійного струму (до 50 кВт), як правило, на автомагістралях і дорогах загального користування. Отримати доступ до двох нижніх контактів можна, знявши нижню кришку гнізда.

КАБЕЛІ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ

Ваш автомобіль електричний гібридний сумісний із трьома типами зарядних кабелів для різних джерел живлення.

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ І ВІД НАСТІННИХ БЛОКІВ (РЕЖИМ 3)

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ І ВІД НАСТІННИХ БЛОКІВ (РЕЖИМ 3)

Кабелі для заряджання режиму 3 дозволяють підключати автомобіль до спеціально встановлених домашніх зарядних пристроїв (настінних блоків) і громадських зарядних станцій від мережі змінного струму. Кабель має роз’єм типу 2 на обох кінцях.
СТАЦІОНАРНИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ДЖЕРЕЛА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

СТАЦІОНАРНИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ДЖЕРЕЛА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Кабель для заряджання від джерела постійного струму завжди під’єданий до громадських зарядних точок на автомагістралях і дорогах загального користування, тому немає необхідності використовувати власний кабель. Для заряджання роз’єм кабелю має бути під’єднано до обох частин входу CCS вашого автомобіля.
КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ПОБУТОВОЇ РОЗЕТКИ (РЕЖИМ 2)

КАБЕЛЬ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВІД ПОБУТОВОЇ РОЗЕТКИ (РЕЖИМ 2)

Кабель для заряджання режиму 2 дозволяє підключити ваш автомобіль до побутової розетки за допомогою роз’єму типу 2 з одного боку та штепсельної вилки з іншого.

РЕКОМЕНДОВАНІ ДОДАТКИ ДЛЯ СМАРТФОНІВ

Отримайте миттєвий доступ до моніторингу, елементів керування та довідкових посібників для заряджанняелектричних гібридів вдома чи в дорозі за допомогою застосунків Land Rover Remote і Land Rover iGuide.

ПОРАДИ ЩОДО ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ

ПОРАДИ ЩОДО ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ

ДОДАТОК Land Rover iGuide надає дані стосовно ключових характеристик та елементів управління вашого електричних гібридx Land Rover. Він також містить інформацію з мобільної версії посібника з експлуатації, завдяки чому ви завжди знайдете відповідь на будь-яке запитання щодо заряджання автомобіля.1
КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ СТАНУ ЗАРЯДУ ІЗ БУДЬ-ЯКОЇ ВІДСТАНІ

КОНТРОЛЬ І МОНІТОРИНГ СТАНУ ЗАРЯДУ ІЗ БУДЬ-ЯКОЇ ВІДСТАНІ

Функція дистанційного заряджання у вашому додатку Land Rover Remote надає повний контроль над станом заряду прямо з телефона. Таймери відправлення та бажаний період заряджання також можна встановити одним натисканням кнопки.1

ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Професійний домашній зарядний пристрій — це найпростіший, найзручніший і найекономічніший спосіб починати кожен день із максимальним рівнем заряду.
ЗАРЯДЖАНННЯ В ДОРОЗІ

ЗАРЯДЖАНННЯ В ДОРОЗІ

Точки заряджання — це чудовий спосіб своєчасно поповнити рівень заряду в дорозі. Дізнайтеся про місця розташування та способи оплати.
КОНФІГУРАЦІЯ

КОНФІГУРАЦІЯ

Для максимального використання ключових функцій та особливостей автомобіля перш за все підключіться до інформаційно-розважальної системи й налаштуйте дистанційне керування1 за допомогою смартфона.
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД РЕЖИМИ ВОДУ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД РЕЖИМИ ВОДУ

Ознайомтеся з режимами, що дозволяють керувати вашим PHEV, поєднуючи переваги електричного й бензинового двигунів.

1Лише для сумісних смартфонів. Залежить від доступності на ринку платформ сторонніх постачальників і сигналу мобільного телефона.

Доступність функцій та опцій системи InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність і повні умови для вашої країни уточнюйте в офіційного дилера Land Rover. Деякі функції вимагають використання певної SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером, потрібно буде продовжити передплату. Покриття мережі мобільного зв’язку в усіх місцях не гаратовано.

IOS є торговою маркою компанії Apple Inc. Застосовується угода користувача Apple Inc.

Android є зареєстрованою торговою маркою Google LLC.