ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ПІД ЧАС ПАРКОВКИ

Окрім максимальної зручності та економії витрат під час заряджання вдома,
збільшити запас ходу вашого плагін лектричного гібрида (PHEV) Land Rover
протягом дня може своєчасна підзарядка в дорозі.

Це також допоможе зменшити ваші витрати на паливо та екологічний слід завдяки
нульовим вихлопним викидам під час руху в електрорежимі (EV).

ДЕ Я МОЖУ ЗАРЯДИТИСЯ НЕ ВДОМА?

Завдяки швидкозростаючій мережі зарядних точок, що з'являються у місцях роздрібної торгівлі, біля тренажерних залів, автостоянок
та навіть вашого робочого місця, ще ніколи не було стільки можливостей
зарядитися під час паркування. Знайти їх усі ще не було простіше.

ЗНАЙДИ ПУНКТИ ПІДЗАРЯДКИ ЗА ДОПОМОГОЮ
НАВІГАЦІЇ В АВТОМОБІЛІ

З навігаційною системою InControl від Land Rover ви завжди матимете під рукою тисячі доступних зарядних точок, а також зможете планувати свій маршрут і відслідковувати завантаженість доріг в реальному часі.

Водії мають користуватися функціями автомобіля лише тоді, коли це безпечно. Водіям слід забезпечити постійний контроль над транспортним засобом.
ЗНАЙДИ ПУНКТИ ПІДЗАРЯДКИ ЗА ДОПОМОГОЮ<br> НАВІГАЦІЇ В АВТОМОБІЛІ

ЯК МЕНІ ЗАРЯДИТИСЯ НЕ ВДОМА?

Для підключення до зарядної точки ваш плагін електричній гібридний Land Rover використовує комбіновану систему зарядки (CCS). Вона передбачає повільніше заряджання від змінного струму, а для окремих моделей — швидше заряджання від постійного струму. Деякі інші виробники автомобілів використовують інші системи для зарядки, наприклад CHAdeMO. Вони менш широко використовуються в зарядних пристроях і несумісні з плагін електричних гібридними Land Rover.Повільніші пункти заряджання можна знайти в таких місцях, як місця роздрібної торгівлі, спортзали та автостоянки. Станції швидкої зарядки зазвичай розташовані на автомагістралях і магістральних дорогах.

ЗВИЧАЙНЕ ЗАРЯДЖАННЯ

ЗВИЧАЙНЕ ЗАРЯДЖАННЯ

Більшість громадських станцій зарядки змінного струму вимагають використання власного кабелю, тому всі наші електромобілі та гібридні електромобілі (PHEV) у стандартній комплектації оснащені зарядним кабелем змінного струму типу 2. Це той самий кабель, який ви використовуєте для домашнього зарядного пристрою.
ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ

ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ

Найшвидший спосіб зарядитися поза домом. Точки для швидкої зарядки оснащені кабелями, тому у водів немає потреби використовувати власні кабелі.

ЯК МЕНІ ОПЛАТИТИ ЗАРЯДКУ?

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРИКУ ТА ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

ЗАРЯДКА

ЗАРЯДКА

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про зарядку плагін електричнa гібрида вдома чи у дорозі - від часу зарядки до економії коштів.
ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Професійно встановлений домашній зарядний пристрій — це найпростіший, найзручніший та економічно ефективний спосіб почати день з повним зарядом.

1Доступність функцій та опцій InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера. Деякі функції вимагають використання відповідної SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну необхідно продовжити підписку. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується.


2Кабель для електромобілів доступний лише на окремих ринках. Зверніться до місцевого дилера.