РЕЖИМИ ВОДІННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДА

Електрогібридні режими водіння

Дізнайтеся більше про режими водіння, які одним натисканням кнопки перемикають ваш електричний гібрид Land Rover (PHEV) з електричного на бензиновий двигун.

РЕЖИМ ГІБРИДУ

РЕЖИМ ГІБРИДУ

Ваш режим водіння за замовчуванням автоматично вибирає між бензиновим двигуном та електричним акумулятором відповідно до потужності й крутного моменту, необхідних для вашої подорожі.
РЕЖИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ (EV)

РЕЖИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ (EV)

Вибраний вручну за допомогою кнопки на консолі режим EV збільшує час, витрачений на споживання електроенергії. Система автоматично задіює бензиновий двигун, якщо потужності електричного недостатньо.

ОПТИМІЗАЦІЯ СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО

У режимі водіння за замовчуванням (гібрид) ви можете оптимізувати споживання пального або заряд акумулятора, використовуючи одну з двох альтернативних функцій керування зарядом:

ФУНКЦІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ (SAVE)

ФУНКЦІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ (SAVE)

Функція SAVE, яка вибирається вручну на сенсорному екрані автомобіля, запобігає падінню заряду акумулятора нижче встановленого рівня. У деяких моделях ця функція також дозволяє заряджати батарею під час руху. Функція забезпечить тиху поїздку з нульовими шкідливими викидами на подальшому етапі подорожі.
ФУНКЦІЯ ПРОГНОЗУВАЛЬНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ЕНЕРГІЇ (PEO)

ФУНКЦІЯ ПРОГНОЗУВАЛЬНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ЕНЕРГІЇ (PEO)

При введенні пункта призначення в навігаційній системі автоматично активується функція PEO вашого автомобіля. Використовуючи географічні дані для прогнозування дороги попереду, PEO дозволяє розумно перемикатися між електричним і бензиновим двигуном, щоб максимально збільшити економію пального протягом усієї подорожі. Це також мінімізує шкідливі викиди в міських районах.

ДОДАТКОВА ПІДТРИМКА 

ЯК ЗАРЯДИТИ

ЯК ЗАРЯДИТИ

Ознайомтеся з простими правилами для заряджання автомобіля вдома чи в наступному пункті призначення.
НАЛАШТУВАННЯ

НАЛАШТУВАННЯ

Для максимального використання ключових функцій та особливостей автомобіля перш за все підключіться до інформаційно-розважальної системи й налаштуйте дистанційне керування 1 за допомогою смартфона.

1Лише для сумісних смартфонів. Залежить від доступності на ринку платформ сторонніх постачальників і сигналу мобільного телефона.