RANGE ROVER SPORT ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

RANGE ROVER SPORT ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
RANGE ROVER SPORT
D300 AWD AUTOMATIC MHEV
RANGE ROVER SPORT SE

RANGE ROVER SPORT SE

D300 AWD AUTOMATIC MHEV

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальна швидкість, км/год 218
Розгін (с) 0-100 км/год 6,6
СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
МАСА
БУКСИРУВАННЯ
ТРАНСПОРТУВАННЯ НА ДАХУ
ГАБАРИТИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - СТАНДАРТ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - ПОЗАШЛЯХОВА ГЕОМЕТРІЯ
ГЛИБИНА БРОДУ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Виберіть свої варіанти з асортименту опцій та аксесуарів
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Захоплюючий, динамічний та наполегливий.
МОДЕЛІ RANGE ROVER SPORT

МОДЕЛІ RANGE ROVER SPORT

Переглянути весь модельний ряд

*Ознайомтеся з параметрами WLTP.

Вказані розрахунки підраховані за офіційними даними від виробника за циклом WLTP згідно з законами ЄС. Наведені розрахунки вказані виключно для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятись. 2Рівень викидів CO2 і витрата палива, електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут і стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

Обсяг сухого вантажу вимірюється у твердих блоках (200x50x100 мм), що відповідають вимогам VDA.

*Обсяг рідини - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору

Вказані розрахунки приведені згідно з циклом NEDC2 та підраховані за офіційними даними від виробника за циклом WLTP згідно з законами ЄС. Наведені розрахунки вказані виключно для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятись. Рівень викидів CO2 і витрата палива можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як встановлені колеса та аксесуари. Показники NEDC2 розраховані за державною формулою відносно показників циклу WLTP і є еквівалентом розрахунків за попереднім тестом NEDC. Таким чином, можна точніше розрахувати вартість податків.

‡‡WLTP — це нова офіційна процедура тестування ЄС, яка використовується для розрахунку стандартизованих показників витрати палива та рівня викидів CO₂ для легкових автомобілів. Вона вимірює витрату палива, енергії, запас ходу та викиди. Процедуру розроблено для отримання значень, наближених до поведінки водія в реальних умовах. WLTP перевіряє транспортні засоби з додатковим обладнанням та є більш вимогливою процедурою щодо процесу тестування та профілю водіння. Наведені значення стосуються найекономнішого/найлегшого набору опцій.

Вага вказана для автомобілів зі стандартною комплектацією. Додаткові аксесуари збільшують вагу.