JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗРОБКИ ПРОДУКЦІЇ


- Новий центр – це наступний крок до майбутнього з нульовими викидами, відсутністю аварій та заторів.

- 13 000 висококваліфікованих інженерів та конструкторів працюють над розробкою автомобілів Jaguar Land Rover у Гейдоні для швидшого переходу до автономного, електричного, загальнодоступного майбутнього.

- Вперше дизайнери, інженери і фахівці закупівель зібрані під одним дахом, поліпшуючи співробітництво та впровадження інновацій.

Минулого тижня Jaguar Land Rover відкрив нові будівлі у Гейдоні, графстві Уорикшир, тим самим створивши найбільш екологічно раціональний промисловий комплекс у Великій Британії. Він став найбільшим у країні центром розробки і виробництва автомобілів.

Центр у Гейдоні є частиною руху Jaguar Land Rover до своєї місії – майбутнього з нульовими викидами, відсутністю аварій та заторів. Це намір зробити суспільство більш здоровим та безпечним, а навколишнє середовище – чистішим. Невпинне впровадження інновацій серед усіх продуктів і послуг допомагає компанії зосередитися на майбутньому, в якому не буде викидів, аварій і заторів.

У Гейдоні 13 000 висококваліфікованих інженерів і дизайнерів працюють над створенням поточних і майбутніх поколінь автомобілів Jaguar і Land Rover. У цьому провідному центрі також розробляються майбутні автономні, електричні мобільні технології, які допоможуть забезпечити довготривалий сталий розвиток компанії Jaguar Land Rover.

Генеральний директор Jaguar Land Rover професор Ральф Шпет говорить: «Такі мегатредни, як урбанізація і сталий розвиток, цілком змінюють автомобільну промисловість. В Jaguar Land Rover ми не просто беремо участь у створенні, ми формуємо майбутню мобільність. Ми прагнемо світу, в якому будуть автомобілі з нульовим рівнем викидів в атмосферу, а громадський транспорт і самохідні капсули будуть утворювати єдину інтелектуальну інтегровану транспортну систему».

«Центр у Гейдоні – це наша інвестиція у майбутнє та новий надихаючий простір для наших людей. Ми створили всі умови для того, щоб працівники центра в Гейдоні могли проектувати і конструювати автомобілі наступних поколінь найвищої якості. Це стало нашою обміркованою інвестицією у майбутнє з нульовими викидами, відсутністю аварій та заторів».

Гейдон – сталий розвиток і комфорт

Вперше в історії Jaguar Land Rover дизайнери, інженери і фахівці закупівель зібрані під одним дахом. Загальна площа провідного центру розробок продукції становить 4 000 000 м², що дорівнює площі майже 480 футбольних полів.

Нова будівля забезпечує більше 50 000 м² додаткового інноваційного робочого простору світового класу, який був розроблений для сприяння співробітництву протягом усього процесу розробки автомобілів – від ескізу до виставок в автосалонах. Він включає в себе нову дизайн-студію Jaguar, в якій Jaguar і Land Rover вперше представлені разом.

Нові офіси у Гейдоні входять до 10% найбільш екологічно раціональних промислових комплексів у Великобританії. До 20% потрібної енергії вони отримуватимуть від майже 3 000 м² фотоелектричних сонячних батарей на даху, а інші 70% надходитимуть від стовідсотково відновлюваних джерел. Для забезпечення природнього освітлення там, де це можливо, така сама технологія скління, як і в ботанічному комплексі «Едем», була використана і для будівлі у Гейдоні, що робить її ще більш енергоефективною.

Компанія створила сприятливу атмосферу в центрі для зміцнення здоров'я, благополуччя і продуктивності своїх співробітників. В основі об'єкта лежить природний ландшафт, який створює екологічно різноманітний комплекс, в якому повторно використовується 80 000 м3 природного ґрунту, виритого в процесі будівництва, що еквівалентно 30 басейнам олімпійського розміру.

Подорож до майбутнього вже розпочалась

Компанія Jaguar Land Rover вже зробила ряд важливих кроків на шляху до досягнення пункту призначення. На сьогоднішньому заході були продемонстровані як новітні транспортні засоби, так і дослідницькі технології, які допоможуть вирішити цю задачу.

Від розробки ергономічних рукавичок із 3D-друком і сенсорних рульових коліс до утилізації побутових відходів для створення високоякісних матеріалів для наших автомобілів – Jaguar Land Rover виконує свою місію переходу до майбутнього з нульовими викидами, відсутністю аварій та заторів.

Інвестуючи в автономне, електричне і загальнодоступне майбутнє, компанія Jaguar Land Rover вже успішно протестувала свої автомобілі на міських дорогах. Компанія співпрацює з науково-дослідницькими установами та провідними технологічними компаніями над впровадженням безперервних інновацій у свої майбутні транспортні засоби та послуги. Наприклад, безперервна експлуатація парку повністю електричних таксі Jaguar I-PACE у Мюнхені забезпечує потрібний досвід і знання для впровадження нового покоління автомобілів.

Jaguar Land Rover виконує свої зобов'язання з електрифікації всіх нових моделей Jaguar і Land Rover починаючи з 2020 року. Відповідно, відкриття в Гейдоні стало наступним кроком компанії у цьому напрямку після підтвердження планів щодо перетворення свого підприємства у Касл Бромвіч на перший у Великобританії завод преміум-класу, де буде виготовлятися нове покоління електромобілів Jaguar XJ.

Новий Defender був розроблений і спроектований у Гейдоні. Це ікона автоіндустрії, переосмислена для цифрового покоління. Defender використовує нові чисті двигуни Ingenium, створені у Вулвергемптоні, зміцнюючи британське коріння компанії, а також диверсифікуючи її виробничу стратегію. Нові автомобілі Defender будуть випущені з гібридними силовими установками, а на наступний рік також почнуть випускатися з гібридами, які підзаряжатимуться від електромережі.