НА СВІТОВІЙ ПРЕМ'ЄРІ НОВОГО DEFENDER КОМПАНІЯ LAND ROVER ОГОЛОШУЄ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З MUSTO ТА LEGO


- Новий конструктор серії LEGO Technic складається з 2573 деталей і повністю повторює форму кузова та більшість функцій нового Defender.

- Новий Defender надихнув бренд Musto на створення лінійки верхнього одягу та обладнання.

- Термокуртка йде з відбивною антеною, яка зможе допомогти рятувальним командам знайти вас, і кишенями, які триматимуть телефони зарядженими довше.

- До колекції також входять пояс для знаряддя із найбільш надійною та міцною застібкою ANSI COBRA, а також універсальний рюкзак із герметизованими швами.

- Відео про набір LEGO можна подивитися тут.

- Колекцію одягу та обладнання Above and Beyond можна подивитися тут.

Land Rover святкує світову прем’єру нового Defender та випускає у партнерстві з брендом Musto нову колекцію верхнього одягу, а разом із брендом LEGO – нову дуже деталізовану модель Defender у серії Technic.

Модель LEGO Defender

Нова модель LEGO Defender – це легенда автомобільної індустрії, яку ви можете зібрати вдома. Розроблений у партнерстві з компанією Land Rover і представлений одночасно з прем’єрою нового Defender на Франкфуртському автосалоні, конструктор на 2573 деталей поєднує в собі широкі можливості LEGO з миттєво впізнаваним силуетом нового Defender та його неперевершеною функціональністю.

Модель LEGO повністю повторює елементи та функції нового Defender, включаючи панелі та структурні елементи кузова, повний привод із трьома диференціалами, повністю незалежну підвіску, активну лебідку та витончену коробку передач LEGO в усій серії Technic. Такий детальний набір порадує своїми можливостями не тільки шанувальників LEGO, але й поціновувачів автомобілів.

Директор із маркетингу LEGO Group Нільс Горстед заявив: «Із кожною деталлю LEGO діти можуть по-різному проявляти свою уяву. Я дуже схвильований виходом нової моделі. Наші дизайнери в компанії LEGO Group провели дивовижну роботу. У співробітництві з Land Rover ми поєднали в одному наборі елементи, дизайн та інноваційні інженерні рішення, які створюють широкі можливості для творчості з LEGO. А саме серія LEGO Technic дозволяє отримати реальний досвід конструювання».

Новий набор LEGO Technic Defender можна бути придбати онлайн із 1 жовтня 2019 року.

Колекція Above and Beyond

На створення колекції чоловічого і жіночого верхнього одягу, а також обладнання Above and Beyond надихнули міцність та функціональність нового Land Rover New Defender. Ця колекція стала результатом 50 років досвіду бренду Musto, лідера виробництва багатофункціонального верхнього одягу.

До інноваційних рішень у колекції входить термокуртка, в яку встановлена відбивна антена RECCO, яка зможе допомогти рятувальним командам знайти ваше місцезнаходження у труднопрохідній місцевості. Також PrimaLoft кишені куртки, підклад яких виконаний з аерогелю, триматиме ваші мобільні телефони зарядженими довше.

Гібридну куртку Rodinia легко перетворити на жилет за декілька секунд завдяки технології YKK Quickburst (швидко-розривна блискавка). У неї також еко-утеплювач PrimaLoft Black Eco – легка за вагою альтернатива нижнім шарам одягу, які негативно впливають на тепло, комфорт і пластичність людини у куртці.

Директор з брендування і ліцензування Jaguar Land Rover Джо Сінклер заявив: «Новий Defender виходить за межі сучасного дизайну. Саме це стало нашим натхненням у співпраці з брендом Musto, з яким ми створили найбільш інноваційну та багатофункціональну колекцію одягу на сьогодні. Нашою метою було створення особливої лінійки одягу та обладнання, яка б поєднувала функціональність нового Defender світового класу з жагою наших клієнтів до пригод».

Голова Правління бренду Musto Пол Стоунгем сказав: «Дизайн мультифункціонального верхнього одягу – це основний профіль бренду Musto. Тому партнерство з компанією Land Rover поєднало два інноваційних британських бренди. Колекція під назвою Above and Beyond надасть усім поціновувачам пригод захист, який одночасно дозволить їм вести необмежену активність завдяки найсучаснішій технології матеріалів, довговічності та комфортності асортименту лінійки».

До колекції також входять жорсткі фляги і пляшки, ручка, яка витримуватиме екстремальні умови, а також унікальний пояс для знаряддя із застібкою ANSI COBRA, чий ліміт міцності на розрив становить 6000 кг.

Колекцію Land Rover Above and Beyond можна буде придбати онлайн з 11 вересня (уточнюйте доступність для українського ринку в офіційних дилерів). Ознайомитися з брошурою можна тут.

https://www.youtube.com/watch?v=F5GsbuBOZY8&feature=emb_logo