SV BESPOKE

РЕАЛІЗАЦІЯ ВАШЕГО БАЧЕННЯ

УНІКАЛЬНЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИКОНАННЯ

Для тих, хто шукає виняткової неповторної розкоші, ми представляємо нашу ексклюзивну послугу індивідуального замовлення від SV Bespoke. Цілий світ можливостей стане основою для створення Range Rover, який демонструватиме справжнє вираження вашої особистості. Ваше бачення – наша мета.

КОЛІР, ЩО ВАС НАДИХАЄ

За вражаючим персоналізованим кольором ніщо не зрівняється з нашими варіантами фарбування SV Bespoke; преміальною палітрою кольорів SV Bespoke та нашою ексклюзивною послугою підбору кольору.

Палітра преміальних кольорів SV Bespoke дозволяє вибрати один з 14 додаткових варіантів відтінків з глянсовим покриттям, а також деякі варіанти з матовим покриттям, включаючи гламурний Constellation Blue і мужній Ligurian Black.

Послуга підбору кольору SV Bespoke допоможе реалізувати навіть найіндивідуальніші запити. Завдяки майже нескінченним можливостям підбору будь-якого кольору ваш Range Rover може бути таким само унікальним, як і світ навколо вас. Неповторний. Насправді унікальний.

Палітра відтінків преміум-класу SV Bespoke та наша ексклюзивна послуга підбору кольору також доступні для певних автомобілів Range Rover за межами лінійки SV.

АВТОМОБІЛІ SV BESPOKE

Відкрийте для себе новітні автомобілі Range Rover, які чекають вашого власного унікального бачення, втіленого в життя командою професіоналів SV Bespoke.

НОВИЙ RANGE ROVER

НОВИЙ RANGE ROVER

Створіть власну вишукану інтерпретацію розкоші та персоналізації Range Rover.
НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Імпульсивний. Дієвий. Безкомпромісний

РОЗПОЧНІТЬ ПРОЦЕС ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ ВІД ЦЕНТРУ SV

Демонструйте свої смаки та креативність за допомогою поєднання натхненних кольорів, відбірних матеріалів та продуманих варіантів дизайну від вашої місцевої команди центру SV.