ПІДТРИМКА СИСТЕМ PIVI ТА PIVI PRO

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ НОВОЮ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ ТА ТЕХНОЛОГІЯМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ У ВАШОМУ LAND ROVER

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ СИСТЕМАМИ PIVI, PIVI PRO ТА ТЕХНОЛОГІЯМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ТАРИФНИЙ ПЛАН

За наявності діючої підписки система Pivi Pro1 та пакет опцій Online 2 нададуть всю необхідну інформацію та забезпечать ще кращий зв'язок під час подорожі. Початкова річна підписка на пакет опцій Online 2 та трирічна підписка на навігаційну систему Connected Navigation Pro1 нададуть доступ до всього, що може вам знадобитися під час пригод. Насолоджуйтесь необмеженим потоковим відтворенням музики разом з системою Online Media 2 та Додатками Live Apps з підключенням до мережі 4G.

ПОЧАТОК РОБОТИ

НАЛАШТУВАННЯ СИСТЕМИ INCONTROL
ДОТРИМУЙТЕСЬ ІНСТРУКЦІЙ МАЙСТРА НАЛАШТУВАНЬ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ВАШИХ ПРИСТРОЇВ ТА АКАУНТІВ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ВАШИХ АКАУНТІВ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ВАШИХ АКАУНТІВ

Отримайте максимум переваг від пакету опцій Online 2 , підключивши свій обліковий запис InControl, що дозволить переглядати та підключати контент та послуги з інших джерел. На панелі програм Pivi Pro виберіть піктограму " Підключити облікові записи " та знайдіть потрібний додаток. Щоб отримати посилання для входу на сайт на електронну пошту, відскануйте QR-код за допомогою смартфона або оберіть опцію "Надіслати мені на електронну пошту" .
Після підключення ви одразу можете користуватися послугою у своєму транспортному засобі. Пов’язані послуги відображатимуться у вигляді піктограми на панелі програм, медіа-джерела в медіаплеєрі .

IGUIDE

Додаток iGuide - це віртуальний путівник та цифровий посібник користувача, що спрощує пошук та розуміння основних функцій та елементів керування нових автомобілів Land Rover та системи InControl за допомогою вашого мобільного пристрою, гарантуючи, що відповідь на будь-яке питання завжди буде під рукою . Для завантаження додатку шукайте „Land Rover iGuide“ в AppStore або Google Play Store.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ЯК ОНОВИТИ КАРТИ НАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ?

Поки діє активна підписка на послугу підключеної навігації 1 , мапи оновлюватимуться автоматично. Підписка на послугу підключеної навігації зазвичай включена у початковий гарантійний термін, поновлення підписки дозволяє продовжувати автоматичне оновлення мап.

СКІЛЬКИ ПРИЛАДІВ BLUETOOTH МОЖНА ПІДКЛЮЧИТИ АБО СИНХРОНІЗУВАТИ?

Загалом можна підключити до 10 пристроїв Bluetooth, причому одночасно можуть бути синхронізовані два пристрої - смартфони або мультимедійні пристрої. Перший пристрій, з'єднаний з Pivi / Pivi Pro 1 , буде вважатися основним. Це можна змінити в налаштуваннях, перейшовши в розділ Налаштування> Усі> Зв'язок> Bluetooth> та натиснувши на пристрої, який ви хочете змінити.

ЯК ВІДНОВИТИ ПОСЛУГИ СИСТЕМИ INCONTROL?

Коли термін дії ваших послуг InControl закінчиться, ви отримаєте електронне повідомлення із посиланням для поновлення послуг InControl. Якщо ви не отримали це повідомлення або якщо термін дії посилання закінчився, зверніться до служби підтримки клієнтів.

ЯК ВИДАЛИТИ МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Перш ніж продати ваш автомобіль, потрібно видалити дані про транспортний засіб з вашого облікового запису в системі InControl. Увійдіть на портал InControl, виберіть «Налаштування автомобіля» праворуч та перейдіть до пункту «Видалити транспортний засіб». Натисніть «Видалити автомобіль», щоб видалити всі дані транспортного засобу з вашого облікового запису InControl. Далі необхідно буде ввести пароль до облікового запису InControl. У системі Pivi / Pivi Pro 1 перейдіть до розділу Налаштування> Усі> Налаштування профілю, та оберіть профіль для видалення. Якщо ви нещодавно придбали транспортний засіб з пробігом, зверніться до продавця.

ЧИ ПОТРІБНО НАДАВАТИ МОБІЛЬНУ SIM-КАРТКУ?

Ні, ваш транспортний засіб має вбудовану SIM-картку, яка дозволяє використовувати:

1. Підключені функції / послуги системи Connected Navigation 1
2. Точка доступу Wi-Fi 6
3. Функції / послуги пакету Online 2

Для користування цими послугами потрібна діюча підписка. Мобільні дані включені в підписку, тому додаткові контракти та SIM-картки на період її дії не потрібні.

ЯК ВИБРАТИ РІЗНІ РЕЖИМИ ВІДОБРАЖЕННЯ МАП НА ЕКРАНІ ВІРТУАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ?

Щоб змінити вигляд інтерактивного дисплея водія, перейдіть до налаштувань за допомогою керма. Доступність налаштувань додаткового дисплея водія також може залежати від марки автомобіля. Доступ до них можна отримати з головних налаштувань Pivi Pro> Навігація> Дисплей водія.

ЩО ДАЛІ?

САЙТ MY LAND ROVER INCONTROL

САЙТ MY LAND ROVER INCONTROL

Увійдіть до свого облікового запису InControl.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВИЙ DEFENDER

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВИЙ DEFENDER

Здатний на великі справи, готовий до будь-яких викликів.

Додаткові можливості та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат) та ринку, або вимагати встановлення інших функцій. Для отримання детальної інформації зверніться до місцевого дилера або скористайтесь онлайн конфігуратором.

Усі функції автомобіля повинні використовуватись водієм лише тоді, коли це безпечно для них. Водії повинні бути впевнені, що вони постійно контролюють транспортний засіб.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.

Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.

Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.

1Функція Connected Navigation потребує продовження послуг підписки після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

2Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

3Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Ваш автомобіль готовий до використання Android Auto. Послуги, які пропонує Android Auto, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті www.android.com/auto/.

5ДLand Rover Remote містить передплачені сервіси, які можна подовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Потрібно буде завантажити додаток Land Rover Remote з Apple App Store/Google Play Store.

6Можуть бути застосовними правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця, швидкість та функціональність даних у автомобілі можуть знижуватися на залишкові дні місяця.