ПЛАГІН-ГІБРИД (PHEV) ТЕХНОЛОГІЯ АКУМУЛЯТОРІВ

ГАРАНТОВАНО НА ДОВГІСТЬ

Як і інші складові вашого електромобіля, потужна літій-іонна батарея плагін-гібридного Land Rover створена, щоб рік за роком і за будь-яких умов вселяти повну впевненість у водінні.Тут ми пояснюємо надійну технологію, від якої живиться електрична частину наших плагін-гібридів, і ключову роль, яку вона відіграє у нашому сталому майбутньому.

ЯК ПРАЦЮЄ АКУМУЛЯТОР PHEV?

ЯК ПРАЦЮЄ АКУМУЛЯТОР PHEV?

Акумулятор у вашому плагін-гібридному Land Rover складається з кількох окремих літій-іонних модулів, що працюють разом в єдиному блоці.

При натисканні на педаль газу енергія від акумулятора передається електродвигуну, який приводить в рух колеса вашого Land Rover. Це дозволяє поступово споживати збережену електроенергію - аж допоки не з'явиться можливість для нової підзарядки.
СКІЛЬКИ ДОВГО ВИСТАЧАЄ АКУМУЛЯТОРА PHEV?

СКІЛЬКИ ДОВГО ВИСТАЧАЄ АКУМУЛЯТОРА PHEV?

Акумулятори плагін-гібридних електромобілів розроблені таким чином, щоб працювати навіть довше, ніж термін служби вашого Land Rover. Набагато менші версії таких літій-іонних акумуляторів можна знайти у ноутбуках чи мобільних телефонах, але на відміну від них спеціальні технології забезпечують оптимізовану роботу акумуляторів плагін-гібридних Land Rover протягом багатьох років і багатьох тисяч кілометрів.

Це включає в себе складні системи рідинного охолодження та інтелектуальний буфер, який допомагає захистити батарею від зношування внаслідок постійного заряджання.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ АКУМУЛЯТОРІВ PHEV

Ми надаємо гарантію на акумулятор вашого плагін-гібридного Land Rover - на 6 років або 100 000 км (залежно від того, що настане раніше). Протягом всього терміну гарантії наші експерти безкоштовно усунуть будь-які матеріальні дефекти акумулятора вашого PHEV.

Насправді ж проблеми з акумулятором виникають доволі рідко і зазвичай пов'язані з однією коміркою. Модуль, що її містить, можна з легкістю замінити, і таким чином повернути максимальну продуктивність всьому блоку загалом.
ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ АКУМУЛЯТОРІВ PHEV

КОЛИ ПРИХОДИТЬ ЧАС, МИ ПОВТОРНО ВИКОРИСТОВУЄМО
І ПЕРЕРОБЛЮЄМО

Подовження терміну служби акумуляторів плагін-гібридних електромобілів є основою нашої стратегії сталого розвитку.

ПЕРШЕ ЖИТТЯ В АВТОМОБІЛІ LAND ROVER
ПРОГРАМА "ДРУГЕ ЖИТТЯ"
ПЕРЕРОБКА ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ

ДІЗНАЙТЕЙСЯ ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

РОЗУМІННЯ ДАЛЬНОСТІ ХОДУ PHEV

РОЗУМІННЯ ДАЛЬНОСТІ ХОДУ PHEV

Для плагін-гібридів Land Rover жодна відстань не стане перепоною. Дізнайтеся, як максимізувати ефективність електричної сторони вашого автомобіля під час кожної подорожі.
ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про зарядку плагін-гібридів вдома чи в місці призначення - від часу заряджання до економії коштів.
НАШЕ СТАЛЕ МАЙБУТНЄ

НАШЕ СТАЛЕ МАЙБУТНЄ

Дізнайтеся більше про переосмислення екологічної розкоші завдяки чистоті електроенергії.