ТЕХНОЛОГІЯ АКУМУЛЯТОРІВ ПЛАГІН-ГІБРИДІВ

ТЕХНОЛОГІЯ АКУМУЛЯТОРІВ ПЛАГІН-ГІБРИДІВ

ГАРАНТОВАНО НА ДОВГІСТЬ

Як і інші складові вашого електромобіля, потужна літій-іонна батарея плагін-гібридного Land Rover створена, щоб рік за роком і за будь-яких умов вселяти повну впевненість у водінні.<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЯК ПРАЦЮЄ БАТАРЕЯ?

ЯК ПРАЦЮЄ БАТАРЕЯ?

Батарея вашого електромобіля складається з кількох окремих літій-іонних модулів, які працюють разом в одному акумуляторному блоку.

При натисканні на педаль газу енергія від акумулятора передається електродвигуну, який приводить в рух колеса вашого Land Rover. Це дозволяє поступово споживати збережену електроенергію - аж допоки не з'явиться можливість для нової підзарядки.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЯК ДОВГО ПРАЦЮЄ БАТАРЕЯ?

ЯК ДОВГО ПРАЦЮЄ БАТАРЕЯ?

Батареї розроблені таким чином, щоб прослужити навіть довше, ніж термін служби вашого автомобіля. На відміну від значно меншого літій-іонного акумулятора, що зазвичай використовуюється у ноутбуках чи мобільних телефонах, батарея Land Rover відрізняється використанням спеціальних технологій та методів, що забезпечують ефективну роботу протягом багатьох років і тисяч кілометрів пробігу.

Це включає в себе складні системи рідинного охолодження та інтелектуальний буфер, який допомагає захистити батарею від зношування внаслідок постійного заряджання.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ АКУМУЛЯТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ГІБРИДІВ

Ми надаємо гарантію на акумулятор вашого плагін-гібридного Land Rover - на 6 років або 100 000 км (залежно від того, що настане раніше). Протягом всього терміну гарантії наші експерти безкоштовно усунуть будь-які матеріальні дефекти акумулятора вашого електричних гібридів.

Насправді ж проблеми з акумулятором виникають доволі рідко і зазвичай пов'язані з однією коміркою. Модуль, що її містить, можна з легкістю замінити, і таким чином повернути максимальну продуктивність всьому блоку загалом.
ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ АКУМУЛЯТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ ГІБРИДІВ

КОЛИ ПРИХОДИТЬ ЧАС, МИ ПОВТОРНО ВИКОРИСТОВУЄМО
І ПЕРЕРОБЛЮЄМО

Подовження терміну служби акумуляторів плагін-гібридних електромобілів є основою нашої стратегії сталого розвитку.

ПЕРШЕ ЖИТТЯ В АВТОМОБІЛІ LAND ROVER
ПРОГРАМА "ДРУГЕ ЖИТТЯ"
ПЕРЕРОБКА ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ

ДІЗНАЙТЕЙСЯ ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАВОД

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАВОД

Жодна відстань не стане на заваді. Дізнайтеся як збільшити запас ходу під час кожної подорожі.
ЗАРЯДКА

ЗАРЯДКА

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про зарядку плагін-гібридів вдома чи в місці призначення - від часу заряджання до економії коштів.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ

Дізнайтеся більше про переосмислення екологічної розкоші завдяки чистоті електроенергії.