ЕКОНОМІЯ КОШТІВ ЗАВДЯКИ ПЛАГІН-ГІБРИДУ (PHEV)

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕХОДУ НА
"ЗЕЛЕНУ" СТОРОНУ

Значне скорочення часу, проведеного на заправках, суттєві податкові пільги та відсутність зборів, пов’язаних із зонами заторів і викидів у багатьох містах. Це лише деякі способи щодня економити кошта завдяки переходу на плагін-гібридний автомобіль (PHEV) Land Rover.

ЕКОНОМІЯ ДО ТРЕТИНИ НА ПАЛИВІ

ЕКОНОМІЯ ДО ТРЕТИНИ НА ПАЛИВІ

Заряджання від електромережі та їзда в режимі електромобіля є найвигіднішим способом щоденної експлуатації автомобіля, порівняно з бензиновими та дизельними авто. Заряджання від домашнього зарядного пристрою може зменшити ваші витрати на паливо на третину, тож чим більше ви заряджаєте - тим більше ви заощаджуєте.
ЗНИЖЕНІ ПОДАТКИ НА АВТО

ЗНИЖЕНІ ПОДАТКИ НА АВТО

У більшості країн плагін-гібриди підлягають нижчим ставкам оподаткування та нижчим зборам за викиди, ніж чисті бензинові та дизельні автомобілі. Власникам автопарків та бізнесу: ваша компанія теж може отримати вигоду від надбавки на списання, яка вираховує вартість службового автомобіля з вашого річного прибутку.

ЕКОНОМІЯ НА ВСТАНОВЛЕННІ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

У багатьох країнах автомобілі Land Rover PHEV підпадають під дію державних стимулюючих програм, що пропонують гроші за встановлення домашнього зарядного пристрою схваленим установником.
ЕКОНОМІЯ НА ВСТАНОВЛЕННІ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ДІЗНАЙТЕЙСЯ ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ LAND ROVER

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ LAND ROVER

Ознайомтеся з асортиментом наших плагін-гібридів (PHEV) та м’яких гібридів (MHEV), які представляють наше сучасне бачення можливостей і розкоші від Land Rover.
РОЗУМІННЯ ДАЛЬНОСТІ ХОДУ PHEV

РОЗУМІННЯ ДАЛЬНОСТІ ХОДУ PHEV

Для плагін-гібридів Land Rover жодна відстань не стане перепоною. Дізнайтеся, як максимізувати ефективність електричної сторони вашого автомобіля під час кожної подорожі.
ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про зарядку плагін-гібридів вдома чи в місці призначення - від часу заряджання до економії коштів.