ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ

ЕЛЕКТРИКА ВИХОДИТЬ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ

Світ навколо нас розвивається, так само і Land Rover. Обравши електромобіль, ви допоможете зменшити викиди вуглецю та ваш екологічний слід. Для досягнення цих цілей ми робимо електрифікацію основою для наших кросоверів та стратегічних планів. Проте наші амбіції не обмежуються цим. Дізнайтеся, як ми переосмислюємо поняття сталої розкоші та як ви можете внести свій внесок вже сьогодні, обираючи електричний автомобіль.

НАША ПОДОРОЖ ДО НУЛЬОВИХ ВИКИДІВ

Окрім виробництва електромобілів, ми прагнемо до 2039 року знизити до нуля викиди вуглекислого газу в усіх сферах нашого бізнесу – від ланцюжків поставок до виробничих процесів.

Наше виробництво вже прямує до вуглецевої нейтральності, оскільки на всіх своїх підприємствах у Великій Британії ми використовуємо на 100% відновлювану електроенергію з нульовими викидами вуглецю.
НАША ПОДОРОЖ ДО НУЛЬОВИХ ВИКИДІВ

ЕКОНОМІКА ЗАМКНУТОГО ЦИКЛУ

Довговічність є одним з основних стандартів Land Rover. І акумулятор у вашому плагін-гібриді
не є винятком. Ми надаємо гарантію на нього - на 6 років або 100 000 км
(залежно від того, що настане раніше).


І коли врешті-решт термін його експлуатації спливе, ми виконаємо наше зобов’язання
щодо сталого розвитку завдяки комплексним програмам переробки.

ЩОДЕННІ ПОЇЗДКИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

Перебуваючи за кермом електричного або гібридного транспортного засобу, у вас є можливість зменшити вплив від кожної вашої подорожі.

ТРИМАЙТЕ БАТАРЕЮ ЗАРЯДЖЕНОЮ

ТРИМАЙТЕ БАТАРЕЮ ЗАРЯДЖЕНОЮ

Початок подорожі з повною батареєю - запорука збільшення запасу ходу електромобіля протягом дня. Найшвидший, найзручніший і економічно ефективний спосіб заряджання - просто підключитися до домашнього зарядного пристрою.
ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В НЕПІКОВІ ГОДИНИ ТА З ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В НЕПІКОВІ ГОДИНИ ТА З ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ

Ви можете зменшити вплив заряджання свого плагін-гібрида, роблячи це вночі, коли попит на електроенергію значно меншає. Також ви можете отримати вигоду від значно дешевшого тарифу на електромобілі та планів постачальників електроенергії збільшити кількість відновлюваної енергії у мережі.
ЇЗДА В ЕЛЕКТРОРЕЖИМІ

ЇЗДА В ЕЛЕКТРОРЕЖИМІ

Ваш плагін-гібридний Land Rover може перемикатися між бензиновим і електричним режимами одним натисканням кнопки. Їзда в електрорежимі (EV) - це простий спосіб дістатися від пункту призначення з нульовими викидами під час більш коротких подорожей.

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРИКУ ТА ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ АКУМУЛЯТОРІВ

ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ АКУМУЛЯТОРІВ

Відкрийте для себе надійну технологію, що забезпечує електричну частину наших плагін-гібридів, та дізнайтеся, як вона сприяє нашому сталому майбутньому.
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАВОД

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАВОД

Жодна відстань не стане на заваді. Дізнайтеся як збільшити запас ходу під час кожної подорожі.
ЗАРЯДКА

ЗАРЯДКА

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про зарядку плагін-гібридів вдома чи в місці призначення - від часу заряджання до економії коштів.