ЗАРЯДЖАННЯ ПЛАГІН-ГІБРИДУ (PHEV)

ЗАРЯДЖАННЯ ПЛАГІН-ГІБРИДУ (PHEV)

ВДОМА НАЙКРАЩЕ

Плагін-гібридний (PHEV) Land Rover переважно можна заряджати, не полишаючи дім.Як правило, це найдешевший і найзручніший спосіб заряджання – це так само просто, як підзарядити телефон. Саме тому вам ніколи не доведеться відвідувати заправки для поїздок містом.

ПРИСКОРЯЙТЕСЯ З ДОМАШНІМ ЗАРЯДНИМ ПРИСТРОЄМ

ПРИСКОРЯЙТЕСЯ З ДОМАШНІМ ЗАРЯДНИМ ПРИСТРОЄМ

Найшвидший спосіб зарядити свій плагін-гібридний автмобіль вдома - за допомогою професійно встановленого домашнього зарядного пристрою. Урядова програма заряджання електромобілів вдома допоможе компенсувати вартість інсталяції системи.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

Наші рекомендовані домашні зарядні пристрої безпечні для використання за будь-якої погоди. Дощитиме чи світитиме сонце - ви завжди будете готові сісти за кермо електромобіля.

ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА МОЖЕ ЗЕКОНОМІТИ ВАШІ ГРОШІ

Заряджання від електромережі - це не лише неймовірно зручно, але й дешевше за заправку бензинового чи дизельного автомобіля. Також заряджання вдома економніше, аніж в дорозі. Ще сильніше допоможе зменшити витрати використання тарифу на електроенергію в непікові години.
ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА МОЖЕ ЗЕКОНОМІТИ ВАШІ ГРОШІ

ЗАРЯДКА НЕ ВДОМА

ПІДЗАРЯДІТЬСЯ ПІД ЧАС ЗУПИНКИ

Інфраструктура громадських зарядних станцій продовжує розвиватися, тому зараз місць для зручного заряджання вашого плагін-гібриду поза домом є так багато, як ніколи.

Зарядні пункти на багатьох громадських автостоянках, торгових центрах і автомагістралях дозволяють легко підзаряджатися, коли ви припарковані. А зарядка, коли ви заїхали на декілька годин у офісі, допоможе поповнити батарею PHEV до обіду.

Для більшості пунктів заряджання в містах потрібен власний зарядний кабель. Він входить до стандартної комплектації вашого плагін-гібридного Land Rover. Так само, як і вдома, його можна використовувати в будь-яку погоду.
ПІДЗАРЯДІТЬСЯ ПІД ЧАС ЗУПИНКИ

СЛІДКУЙТЕ ЗА СТАНОМ ЗАРЯДЖАННЯ БУДЬ-ДЕ

МОНІТОРИНГ І КЕРУВАННЯ З ТЕЛЕФОНУ

Щойно ви просто підключите зарядний пристрій та підете, додаток InControl вашого Land Rover1 почне надсилати на ваш мобільний телефон інформацію про стан заряду. Тож де б ви не були, ви можете продуктивно планувати свій час і бути готовими повернутися, не змарнувавши ані хвилини.

Додаток можна навіть використовувати, аби запланувати заряджання під час непікових годин споживання електроенергії та зниженного тарифу для електромобілів, які пропонують багато постачальників послуг.
МОНІТОРИНГ І КЕРУВАННЯ З ТЕЛЕФОНУ

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Показники швидкої зарядки від для станцій з постійним струмом, які зазвичай розташовані на станціях технічного обслуговування на магістральних дорогах та інших крупних автошляхах, наводяться до рівня 80%. Після 80% швидкість заряджання значно сповільнюється - це робиться для захисту акумулятора та оптимізації терміну його служби.

Автомобіль Максимальний запас ходу електродвигуна Зарядка від мережі змінного струму вдома та в громадських місцях (7 кВт) 0–100% Швидка зарядка від мережі постійного струму (50 кВт) 0 – 80%
Новий плагін-гібридний Range Rover Запас ходу електродвигуна до 113 км (70 миль)‡ †† Від 5 годин2 Від 60 хв2
Новий плагін-гібридний Range Rover Sport Запас ходу EV до 113 км (70 миль)‡ †† Від 5 годин2 Від 40 хвилин2
Плагін-гібридний Range Rover Velar Запас ходу електродвигуна до 61 км (38 миль)‡ †† Від 2 годин 16 хвилин2 Від 30 хвилин2
Плагін-гібридний Range Rover Evoque Запас ходу електродвигуна до 62 км (39 миль)‡ †† Від 2 годин 12 хвилин2 Від 30 хвилин2
Плагін-гібридний Discovery Sport Запас ходу електродвигуна до 60 км (37 миль)‡ †† Від 2 годин 12 хвилин2 Від 30 хвилин2
Плагін-гібридний Defender Запас ходу електродвигуна до 43 км (27 миль)‡ †† Від 2 годин 30 хвилин2 Від 30 хвилин2

ВИКОРИСТАННЯ ПОБУТОВИХ РОЗЕТОК

Якщо ви тривалий час відсутні й у вас немає домашнього зарядного пристрою, стандартна домашня розетка, яка використовується для побутових електроприладів, також заряджатиме ваш автомобіль, але набагато повільніше – зазвичай від 0 до 100% протягом семи годин.

Для заряджання автомобіля від домашньої розетки необхідний додатковий кабель Mode 2 - його можна придбати окремо.
ВИКОРИСТАННЯ ПОБУТОВИХ РОЗЕТОК

ДІЗНАЙТЕЙСЯ ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Професійно встановлений домашній зарядний пристрій — це найпростіший, найзручніший та економічно ефективний спосіб почати день з повним зарядом.
ЗАРЯДКА НЕ ВДОМА

ЗАРЯДКА НЕ ВДОМА

Зарядка у дорозі ідеально підходить для своєчасної підзарядки поза домом. Дізнайтеся, де це зробити та як за це заплатити.

Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом. Цей показник може відрізнятися залежно від таких факторів, як стан автомобіля та акумулятора, фактичний маршрут, навколишні умови та стиль водіння.

Наведені цифри - це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO2, 2економію пального, витрату електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких умов, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів. Дані NEDC2 вимірювалися за урядовою формулою з даних WLTP та еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.

††Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. Показники викидів CO2, 2а також економії палива, споживання електроенергії та запасу ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.

1Слід використовувати лише сумісні смартфони. Залежить від доступності на ринку платформ сторонніх постачальників і сигналу мобільного телефону.​

2Час заряджання залежить від багатьох факторів, але не обмежується ними, зокрема віку, стану, температури та рівня заряду акумулятора, власне об'єкту, де встановлено пункт зарядки, та тривалості заряду.