ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ (PHEV) АВТОМОБІЛІВ

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ (PHEV) АВТОМОБІЛІВ

ВДОМА НАЙКРАЩЕ

Ми рекомендуємо переважно заряджати автомобіль вдома, оскільки це зазвичай найбільш вигідний і зручний спосіб заряджання — так само простий, як і підключення телефону до розетки.

ПРИСКОРЯЙТЕСЯ З ДОМАШНІМ ЗАРЯДНИМ ПРИСТРОЄМ

ПРИСКОРЯЙТЕСЯ З ДОМАШНІМ ЗАРЯДНИМ ПРИСТРОЄМ

Найшвидший спосіб зарядки вдома — це професійно встановлений домашній зарядний пристрій. Місцевий дилер допоможе вам знайти рекомендованих постачальників домашніх зарядних пристроїв у вашому регіоні.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

Наші рекомендовані домашні зарядні пристрої безпечні для використання за будь-якої погоди. Дощитиме чи світитиме сонце - ви завжди будете готові сісти за кермо електромобіля.

ЗАРЯДКА НЕ ВДОМА

ПІДЗАРЯДІТЬСЯ ПІД ЧАС ЗУПИНКИ

Інфраструктура громадських зарядних станцій продовжує розвиватися, тому зараз місць для зручного заряджання вашого плагін-гібриду поза домом є так багато, як ніколи.

Зарядні пункти на багатьох громадських автостоянках, торгових центрах і автомагістралях дозволяють легко підзаряджатися, коли ви припарковані. А зарядка, коли ви заїхали на декілька годин у офісі, допоможе поповнити батарею електричної гібриди до обіду.

Для більшості пунктів заряджання в містах потрібен власний зарядний кабель. Він входить до стандартної комплектації вашого плагін-гібридного Land Rover. Так само, як і вдома, його можна використовувати в будь-яку погоду.
ПІДЗАРЯДІТЬСЯ ПІД ЧАС ЗУПИНКИ

СЛІДКУЙТЕ ЗА СТАНОМ ЗАРЯДЖАННЯ БУДЬ-ДЕ

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ

Щойно ви просто підключите зарядний пристрій та підете, додаток InControl вашого Land Rover1 почне надсилати на ваш мобільний телефон інформацію про стан заряду. Тож де б ви не були, ви можете продуктивно планувати свій час і бути готовими повернутися, не змарнувавши ані хвилини.

Додаток можна навіть використовувати, аби запланувати заряджання під час непікових годин споживання електроенергії та зниженного тарифу для електромобілів, які пропонують багато постачальників послуг.
ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ електричної гібриди

Показники швидкої зарядки від для станцій з постійним струмом, які зазвичай розташовані на станціях технічного обслуговування на магістральних дорогах та інших крупних автошляхах, наводяться до рівня 80%. Після 80% швидкість заряджання значно сповільнюється - це робиться для захисту акумулятора та оптимізації терміну його служби.

>
Автомобіль Зарядка від мережі змінного струму вдома та в громадських місцях (7 кВт) 0–100% Швидка зарядка від мережі постійного струму 0 – 80% DC Charging (peak)
Range Rover Electric TBC TBC 350kW
Новий електрична гібрида Range Rover Від 5 годин2 Від 40 хв2 43kW
Новий електрична гібрида Range Rover Sport Від 5 годин2 Від 40 хвилин2 43kW
Eлектрична гібрида Range Rover Velar Від 2 годин 16 хвилин2 30 хвилин2 35kW
Eлектрична гібрида Range Rover Evoque Від 2 годин 12 хвилин2 30 хвилин2 32kW
Eлектрична гібрида Discovery Sport Від 2 годин 12 хвилин2 30 хвилин2 32kW
Eлектрична гібрида Defender Від 2 годин 30 хвилин2 Від 30 хвилин2 40kW

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ЕЛЕКТРИКУ ТА ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Професійно встановлений домашній зарядний пристрій — це найпростіший, найзручніший та економічно ефективний спосіб почати день з повним зарядом.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ

ЗАРЯДКА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ

Зарядка у дорозі ідеально підходить для своєчасної підзарядки поза домом. Дізнайтеся, де це зробити та як за це заплатити.

Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом. Цей показник може відрізнятися залежно від таких факторів, як стан автомобіля та акумулятора, фактичний маршрут, навколишні умови та стиль водіння.
Наведені цифри - це NEDC2 (Новий європейський їздовий цикл-2), обчислені за результатами офіційних тестів WLTP (Всесвітній цикл узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах) виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Реальні цифри у світі можуть відрізнятися. Дані про об’єм викидів CO2, 2економію пального, витрату електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися залежно від таких умов, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів. Дані NEDC2 вимірювалися за урядовою формулою з даних WLTP та еквівалентні тим, якими вони мали б бути у старому тесті NEDC. Після цього можна застосовувати правильний податковий режим.
††Наведені цифри є результатом офіційних випробувань з повністю зарядженою батареєю, що проводилися виробником відповідно до законодавства ЄС. Інформація надається лише для порівняння. Реальні цифри можуть відрізнятися. Показники викидів CO2, 2а також економії палива, споживання електроенергії та запасу ходу можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, навколишні умови, навантаження, зношеність коліс, використання аксесуарів. Показники запасу ходу базуються на випробуваннях серійного автомобіля за стандартизованим маршрутом.


1Доступність функцій та опцій InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера. Деякі функції вимагають використання відповідної SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну необхідно продовжити підписку. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується. ​


2Час заряджання залежить від багатьох факторів, але не обмежується ними, зокрема віку, стану, температури та рівня заряду акумулятора, власне об'єкту, де встановлено пункт зарядки, та тривалості заряду.


3Кабель для електромобілів доступний лише на окремих ринках. Зверніться до місцевого дилера.