ОБЕРІТЬ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ
ДЛЯ ВАС

Ваш вибір джерела живлення

Чи знаєте ви, що стиль водіння, місцевість та відстань, яку ви долаєте, можуть впливати на продуктивність та ефективність вашого автомобіля? Наприклад, для регулярних поїздок на роботу в міському потоці із зупинками зазвичай використовується енергія, відмінна від тієї, яка необхідна для поїздок автомагістралями або частого буксирування.


На цій сторінці ми допоможемо знайти автомобіль, який відповідає вашим потребам.

ТИПИ ЕЛЕКТРИФІКОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ LAND ROVER

Що таке електричний автомобіль

ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Електромобілі працюють завдяки електродвигуну та акумулятору. Замість того, щоб заправлятися на АЗС, ви можете заряджати свій автомобіль за допомогою домашнього зарядного пристрою. Під час поїздок ви можете скористатися перевагами швидкої зарядки постійним струмом на громадських зарядних станціях.
Що таке плагін електричний гібрид (phev)

ЩО ТАКЕ ПЛАГІН ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД (PHEV)

Плагін електричні гібриди (PHEV) поєднують бензиновий і електричний двигуни, тобто наявність зарядного пристрою вдома не є необов’язковою. Ви зможете перейти від поїздок у режимі електромобіля з нульовим рівнем викидів до спільної роботи бензинового двигуна та електромотора для скорочення рівня викидів під час тривалих поїздок.
Що таке м'який гібрид (mhev)

ЩО ТАКЕ М'ЯКИЙ ГІБРИД (MHEV)

Зарядка не потрібна. М'які гібриди MHEV підвищують ефективність своїх двигунів за рахунок повторного використання енергії, зібраної при уповільненні та рекуперативному гальмуванні. Вони універсальні та пропонують варіанти для різних стилів водіння.

ДОПОМОГТИ ОБРАТИ

Дайте відповідь на п'ять простих питань про свій стиль водіння, щоб дізнатися, який автомобіль вибрати - плагін гібрид або м'який гібрид.

  • АВТОМОБІЛЬ БУДЕ НАЛЕЖАТИ ВАМ ЧИ ВАШІЙ КОМПАНІЇ?